MONTAŻ TAKSOMETRÓW

WYSOKA JAKOŚĆ URZĄDZEŃ I USŁUG


 

 

montaz

Montaż taksometrów w Szczecinie

 

Firma Taxi Serwis prowadząc profesjonalną obsługę taksówek zajmuje się ich kompleksowym i fachowym wyposażeniem. Wszelkiego rodzaju niezbędne urządzenia instalowane są przez naszych specjalistów w tej dziedzinie. Wykonujemy na wysokim poziomie montaż wszystkich typów taksometrów TAXI i kas fiskalnych TAXI, nowych i regenerowanych z jednoczesnym legalizowaniem. Montujemy radiotelefony TAXI, lampy TAXI i anteny do radiotelefonów, a także inne potrzebne akcesoria. Urządzenia zakupione w TAXI SERWIS w Szczecinie są montowane z dużymi rabatami. Wykonujemy montaże urządzeń zakupionych u innych firm czy też producentów. Bazując na specjalistycznym sprzęcie, dzięki któremu możemy stworzyć indywidualne rozwiązania dla niepospolitych samochodów stwarzamy możliwość szybkiej i fachowej usługi. Nasi serwisanci posiadają ogromne doświadczenie, wiedzę i narzędzia pozwalające na podłączenie taksometru i radiotelefonu nawet w najnowocześniejszych samochodach.

 

Wysoka jakość usług - montaż urządzeń taxi

Zapewniamy montaż taksometrów w każdym pojeździe, który zostanie nam przekazany. Nie boimy się nowości i nietypowych projektów, a wyzwania traktujemy z ogromnym zaangażowaniem i motywacją do działania. Montujemy kasy fiskalne TAXI:

  • Novitus Taxi E
  • Vega Taxi
  • Elzab Teta
  • Innova Taxi 2
  • ELITE TAXI (Eurofis)

 

Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego też przy każdym zleceniu dajemy z siebie 100% naszych umiejętności, możliwości i sił angażując się w montaż taksometrów i innych urządzeń. Dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy doradzić, podpowiedzieć i wyszukać idealne rozwiązania, które sprawdzą się w codziennej pracy taksówkarzy. Dopasujemy je do potrzeb,. Poza montażem taksometrów oferujemy również instalację terminali, radia, anten, kas fiskalnych i innych akcesoriów. Na terenie naszej firmy Taxi Serwis prowadzimy punkt legalizacji taksometrów, dzięki któremu możemy dokonać legalizacji sprzętu bezpośrednio po montażu. Zapewniamy w ten sposób wygodę naszym Klientom oraz zaoszczędzamy ich cenny czas, którego nie muszą już przeznaczać na jazdę do Urzędu w celu zalegalizowania urządzenia. Wykonujemy montaż taksometrów TAXI między innymi:

  • Innova Taxi 2
  • Taxel TX-06
  • uTaxPlus fiskalny
  • Elite Taxi
  • CEZAR Fiskalny

 

Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem specjalizując się w montażu różnych modeli i typów taksometrów dostępnych na polskim rynku. Na miejscu poza legalizacją prowadzimy profesjonalny serwis i sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy i skorzystania z naszych usług. Nie ma firmy w województwie zachodniopomorskim, która mogłaby równać się precyzji i jakości wykonywania usług, a także sporemu doświadczeniu w tym temacie.

 


 

 montaz taksometrow  

MONTAŻ TAKSOMETRÓW

 

Solidny montaż taksometrów i kas fiskalnych zarówno nowych, jak i regenerowanych. W Taxi Serwis można dokonać legalizacji urządzeń elektronicznych, a także oddać do naprawy taksometry i kasotaksometry. Fachowa obsługa serwisu na wysokim poziomie!

 

Zapraszamy!