nasz profil - facebook

logo na glownej

 

MIERNIKI

DROGOWE

 

KOMPLEKSOWE USŁUGI - SERWIS I NAPRAWA

 

drogomierze

 Serwis mierników drogowych w Szczecinie

 

Firma Taxi Serwis od początku swojej działalności stawia na profesjonalizm, bezpieczeństwo Klientów i solidność w wykonywaniu zadań. Odpowiednie kwalifikacje i zaangażowanie naszych pracowników pozwala na wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Na ofertę jaką przedstawia nasz zakład składa się szeroki zakres produktów jak i usług dla sieci handlowych i usługowych, a także kierowców taksówek i całej korporacji taxi. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów z nowoczesnymi koncepcjami, szybkimi działaniami i efektownymi rozwiązaniami opartymi na nowoczesności i najnowszej technologii. Spośród wielu zadań i usług jakie wykonujemy od wielu lat zajmujemy się także profesjonalnym montażem mierników drogowych w Szczecinie. Instalacja i serwis mierników drogi dla służb drogowych odbywa się ze szczególną dbałością i precyzją. Jesteśmy doświadczeni w tej dziedzinie, o czym świadczą pozytywne opinie naszych Klientów. Wszelkie naprawy i instalacje wykonujemy w naszym warsztacie na terenie Szczecina oferując:

  • Montaż mierników drogowych
  • Serwisowanie mierników drogowych
  • Wymiana mierników drogowych

Naprawy dokonywane przez naszą wyszkoloną i specjalistyczną kadrę są dokładne i szczegółowe. Aparatura, która poddawana jest okresowym uwierzytelnieniom przez naszych fachowców jest niezawodna i spełnia należycie swoją funkcję. Każdy przyrząd jest przez nas sprawdzany zgodnie z deklarowanymi zasadami i parametrami technicznymi danego producenta.

 

Naprawy mierników drogowych - kompleksowe usługi

Zapewniamy wysokiej jakości usługi i sprawność urządzeń pomiarowych pozostawionych w naszym warsztacie. W branży metrologicznej posiadamy doskonale rozeznanie w obrębie sprzętu takiego jak taksometry, kasotaksometry, kasy fiskalne i mierniki drogowe. Zajmujemy się prostymi miernikami drogowymi jak również z tymi skomplikowanymi i zaawansowanymi systemami. Zlecenia realizujemy w oparciu o oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Wszystkie urządzenia serwisowane przez naszych specjalistów są szczegółowo sprawdzane pod względem jakościowym i technicznym.

Gwarantujemy wszystkim naszym Klientom pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z miernikami drogowymi dla służb specjalnych, jak również kompetentne doradztwo we wszystkich aspektach związanych z urządzeniami przeznaczonymi do taksówek. Miernik jest podstawowym narzędziem do pracy, który ma za zadanie mierzyć określoną wartość fizyczną. Powinien działać prawidłowo, a w sytuacjach wymagających pomiarów powinien być niezawodny. Rozwój technologii i jej zastosowanie w czujnikach powoduje coraz więcej funkcji w urządzeniach. Nasz profesjonalny serwis Taxi Serwis poradzi sobie z każdym zadaniem i najbardziej innowacyjnym miernikiem drogowym. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy i skorzystania z naszych usług!

 


 

drogomierz  

MIERIKI

DROGOWE

 

Taxi Serwis oferuje nowoczesne taksometry i kasotaksometry do taksówek w Szczecinie. W sprzedaży posiadamy urządzenia elektroniczne oparte na najnowszej technologii. Dokonujemy przeglądów i serwisu różnych modeli taksometrów fiskalnych..

 

ZAPRASZAMY!

 

Copyright © 2019-2023 TAXI-BIS Sebastian Thiel. Wszelkie prawa zastrzeżone.
taksometry-szczecin.pl website ver. 2.0 (beta)
zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1920 x 1080 pikseli

projekt i wykonanie:  polityka prywatności

site powered by: helix ultimate framework | mat. foto: własne, pixabay.com, freepik.com