KASOWANIE

INSPEKCJI

W SYSTEMACH ELEKTRONIKI SAMOCHODOWEJ


 

kasowanie inspekcjii

 Kasowanie inspekcji serwisowych w Szczecinie

Samochody różnych marek wyposażone są we wskaźniki i lampy, które mają na celu sygnalizowanie o dokonaniu inspekcji, czyli przeglądu technicznego oraz wymianie różnych podzespołów, olejów i innych. Regularna obsługa serwisowa danego samochodu jest podstawą jego długowieczności. W szczególności jeśli ma wystąpić termin wymiany oleju czy filtrów. Producenci samochodów zaczęli wyposażać auta w komputery pokładowe przypominające i informujące, o tym ile np. do przebycia pozostało kilometrów, aby dokonać wymiany oleju. Usługa w naszym profesjonalnym serwisie wykonywana jest za pomocą specjalistycznych interfejsów diagnostycznych i oscyloskopu. Posiadamy specjalistyczny sprzęt niezbędny do kasowania komunikatów i błędów inspekcji. Oferujemy kasowanie błędów serwisowych ABS, silnika, poduszki powietrznej w samochodach wszystkich marek. Jesteśmy renomowaną firmą w Szczecinie, a w branży tej mamy duże doświadczenie i szerokie grono zadowolonych Klientów. Do głównych naszych zadań należy:

 

  • Kasowanie błędów ABS
  • Kasowanie błędów silnika
  • Kasowanie błędów poduszki powietrznej

 

Prawidłowa diagnoza samochodu znacznie ułatwia i ukierunkowuje dalsze czynności związane z naprawą auta, a co za tym idzie podnosi efektywność wykonywanej usługi i minimalizuje koszty naprawy. Proces weryfikacji i kontroli, a także prawidłowe kasowanie błędów inspekcji i niwelacja usterek odbywa się w naszej firmie Taxi Serwis przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, innowacyjnych urządzeń do diagnostyki, a także dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników, którzy do każdego zlecenia podchodzą rzetelnie. W zakresie usług i systemu elektroniki samochodowej jesteśmy profesjonalistami!

 

Diagnoza usterek i kasowanie inspekcji

Nasz serwis zapewnia kompleksowe wsparcie i rozwiązania na wysokim poziomie. Na każdym kroku dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani i zadowoleni z naszych usług. Dla naszych wykwalifikowanych pracowników nie ma rzeczy niemożliwych. Po przeprowadzeniu odpowiednich czynności serwisowych kasujemy należycie błędne informacje z systemu elektronicznego. Nasz autoryzowany serwis posiada specjalistyczny komputer diagnostyczny i niezbędny sprzęt wymagany przy kasowaniu inspekcji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kasowania inspekcji serwisowych w samochodach rożnych marek w Szczecinie. Prace wykonujemy w autach zaawansowanych pod względem technologicznym jak i w zupełnie starszych i długoletnich modelach. Działamy na terenie Szczecina i okolic. Skontaktuj się z naszą solidną firmą! Służymy fachowym doradztwem i pomocą w zakresie usunięcia błędów w samochodzie! A ponadto prowadzimy sprzedaż, montaż i serwis taksometrów, kas fiskalnych, terminali płatniczych oraz ich legalizację.

 

   

KASOWANIE INSPEKCJI

Oferujemy kasowanie inspekcji i błędów serwisowych ABS, silnika, poduszki powietrznej w samochodach różnych marek. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i odpowiednio przeszkoloną kadrę pracowniczą do montażu, serwisowania i kasowanie inspekcji.