nasz profil - facebook

logo na glownej

 

KASY FISKALNE

 

 

 

taksometry taxi szczecin

 Kasy fiskalne taxi w Szczecinie

 

Firma Taxi Serwis prowadzi sprzedaż i fachowy montaż zarówno kas fiskalnych i taksometrów, jak i kasotaksometrów. Zajmujemy się, także serwisowaniem tych urządzeń oraz częściami zamiennymi. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór różnych typów kas fiskalnych sprowadzanych od znanych i renomowanych producentów. Znając specyfikę zakupu i użytkowania proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów, jak również bezpłatne szkolenie po zupełnej instalacji urządzenia w pojeździe. Oferujemy na wysokim poziomie kasy fiskalne stosowane w taksówkach, jak i profesjonalną pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania zestawu fiskalnego dopasowanego do preferencji użytkownika. Nasze doświadczenie i wykwalifikowany personel jakim dysponujemy zezwala na podłączenie kas fiskalnych nawet w najnowszych samochodach. Nasi serwisanci kas fiskalnych posiadają specjalne ku temu uprawnienia, a po zamontowaniu urządzenia zajmują się przeprowadzeniem krótkiego instruktażu z jej obsługi.

Jak każde urządzenie tego typu kasy fiskalne taxi wymagają przeglądów okresowych. Informujemy Klientów o możliwości dokonania przedłużenia ważności i o jego terminie wygaśnięcia. W sprzedaży posiadamy urządzenia oparte na zaawansowanej i najnowszej technologii. Nasze urządzenia posiadają wiele zalet i opcji ułatwiających ich użytkowanie. Możemy poszczycić się tym, iż montujemy taksometry w każdym pojeździe, który został nam przekazany. Nie boimy się nowości i nietypowych projektów. Oferujemy kasy fiskalne w atrakcyjnych cenach, jak również różnego rodzaju akcesoria niezbędne do podłączenia kas fiskalnych w taksówce. NOVITUS to najnowszy model dostępny w naszej firmie przeznaczony do stosowania w taryfach. Kasa fiskalna zaprojektowana na potrzeby pracy taksówkarzy idealnie spełnia określone warunki i kryteria zgodnie z sugestiami i oczekiwaniami użytkowników. Posiadamy kasy fiskalne Taxi zintegrowane i niezintegrowane z taksometrami. Kasy niezintegrowane można z łatwością, w każdej chwili odłączyć od taksometru i zabrać do domu w celu opracowania raportów i analiz. Pozostałe modelele kasy fiskalnych dostępnych w naszej firmie są ELZAB TETA oraz VEGA TAXI. Zainteresowanych kupnem, montażem i serwisem zapraszamy do Taxi Serwis w Szczecinie. Usługi świadczymy zarówno dla obecnych jak i przyszłych kierowców taksówek. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej wieloletniej działalności w woj. zachodniopomorskim.

 

 elzab taxi  

KASY

FISKALNE

 

Nowoczesne modele kas fiskalnych taxi oferowane są przez kompleksową firmę Taxi Serwis w Szczecinie. Zajmujemy się montażem i serwisem urządzeń elektronicznych do taksówek! Dopasowujemy najlepsze rozwiązania do potrzeb naszych Klientów!

 

ZAPRASZAMY!

Copyright © 2019-2023 TAXI-BIS Sebastian Thiel. Wszelkie prawa zastrzeżone.
taksometry-szczecin.pl website ver. 2.0 (beta)
zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości ekranowej nie mniejszej niż 1920 x 1080 pikseli

projekt i wykonanie:  polityka prywatności

site powered by: helix ultimate framework | mat. foto: własne, pixabay.com, freepik.com