SERWIS TAKSOMETRÓW

MONTAŻ I NAPRAWA KAS FISKALNYCH


 

 

serwis taksometrow

Naprawa taksometrów w Szczecinie

 

Firma Taxi Serwis w Szczecinie prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kas fiskalnych TAXI, taksometrów i lamp, zarówno tych, które montujemy w naszym Punkcie, jak i tych które zostały zamontowane przez inną firmę. Usługa dotyczy zarówno nowych modeli, które aktualnie mamy w sprzedaży, jak i tych, które zostały wycofane, ale wciąż mogą być użytkowane. Jeżeli więc, chcesz sprawdzić stan tych urządzeń w swoim samochodzie, zapraszamy do naszego Taxi Serwisu. Wykonujemy także naprawy bieżące - wszelkie usterki likwidujemy sprawnie i szybko, aby Klient nie tracił cennego czasu na przestoje. Przypominamy, że każdy użytkownik kasy fiskalnej zobowiązany jest, zgodnie z przepisami poddawać je regularnym przeglądom nie rzadziej niż raz na 2 lata. Systematyczna kontrola, pozwala na dłuższą żywotność kasy i może zaoszczędzić kłopotów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w celu zasięgnięcia szczegółowych informacji.

 

Serwis gwarancyjny taksometrów i kas fiskalnych

Jeżeli pojawiły się jakiekolwiek nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzeń zakupionych u nas, w okresie objętym gwarancją, pośredniczymy pomiędzy Klientem, a producentem sprzętu. Zawsze mamy na uwadze dobro Klienta i staramy się sprawę rozwiązać jak najszybciej. Serwis pogwarancyjny wykonujemy sami, w naszym Zakładzie, który wyposażony został w zaawansowane urządzenia pomiarowe i niezbędne akcesorium. Wiedza techniczna oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że możemy świadczyć usługi na wysokim poziomie. Jesteśmy w posiadaniu części niezbędnych do naprawy różnych modeli kas fiskalnych Taxi, taksometrów czy lamp. Podejmujemy się napraw następujących urządzeń:

 • Kas fiskalnych Novitius VEGA TAXI
 • Kas fiskalnych Elzab TETA fiskalny
 • Kas fiskalnych Alwi tf
 • Kas fiskalnych Innova taxi 2
 • Kas fiskalnych Elite Taxi (Eurofis)
 • Taksometrów elektronicznych Innova Taxi 2
 • Taksometrów elektronicznych Taxel TX-06
 • Taksometrów elektronicznych uTaxPlus
 • Taksometrów elektronicznych Elite Taxi
 • Taksometrów elektronicznych CEZAR fiskalny
 • Lamp TAXI

 

Szybko diagnozujemy powód awarii i podejmujemy się niezbędnych czynności naprawczych. Naszym celem jest szybka likwidacja usterek, ponieważ mamy na względzie potrzeby Klientów. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami prosimy o kontakt. Taxi Serwis działa kompleksowo i niezawodnie, dlatego w razie potrzeby, polecamy się do usług. Nasz punkt mieści się w  dogodnej lokalizacji, co jest dodatkowym atutem dla potencjalnych Klientów. Serwis i naprawy kas fiskalnych i taksometrów w Szczecinie wykonujemy w korzystnych cenach. Gwarantujemy współpracę w przyjemnej atmosferze.  

 

naprawa serwis taksometrow  

SERWIS TAKSOMETRÓW

 

Na terenie firmy Taxi Serwis można dokonać naprawy kas fiskalnych i taksometrów. Dokonujemy specjalistycznej legalizacji i sprzedaży urządzeń elektronicznych takich jak: kasy fiskalne, mierniki drogowe czy kasotaksometry. Niwelacja usterek i fachowa obsługa serwisowa!

 

Zapraszamy!