KASY

FISKALNE

 

DO SIECI SKLEPÓW

 

kasa fiskalna sklepowa

Kasy fiskalne sklepowe w Szczecinie

 

Firma Taxi Serwis posiada szeroki wybór kas fiskalnych sklepowych. Producenci sprzedawanych przez nas kas fiskalnych, w szczególności zaliczają się do nich NOVITUS i ELZAB od lat istnieją na polskim rynku i wciąż poszerzają swoją ofertę udoskonalając ją i wprowadzając coraz to nowsze i zaawansowane pod względem technologicznym modele. Niezwykle innowacyjne i idealne rozwiązania dla usługodawców i placówek handlowych, przeznaczone są zarówno dla właścicieli małych sklepów, jak i dużych branży handlowych. Polecane są także osobom dopiero co rozpoczynającym swoją działalność. Nasze długoletnie doświadczenie w sprzedaży, montażu i serwisie kas fiskalnych pozwala nam na profesjonalną współpracę z innymi firmami. Produkty przez nas oferowane charakteryzują się wysoką jakością i poczuciem estetyki. Służymy fachowym doradztwem w wyborze odpowiedniego urządzenia. Usługi wykonujemy zarówno dla placówek handlowych, hurtowni, sklepów, a także kancelarii prawniczych, biur, placówek oświatowych, gabinetów lekarskich i innych.

Odpowiednio dopasowanie kasy fiskalnej do sklepu i potrzeb użytkownika jest niezwykle istotne i bardzo ważne, dlatego często nieoceniona okazuje się pomoc i wsparcie doświadczonych serwisantów i fachowców w tej dziedzinie. Nasza firma Taxi Serwis wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów służąc fachowym doradztwem w wyborze odpowiednich parametrów urządzenia, które dopasowane będą do potrzeb i specyfiki konkretnej firmy. Poszczególne modele kas fiskalnych różnią się między sobą funkcjami i wymiarami. Można w ofercie wyróżnić kasy fiskalne stacjonarne i mobilne. W zależności od przeznaczenia i preferencji Klientów kasy różnią się miedzy sobą także wielkością i różnymi opcjami. Zapewniamy ciągłą sprzedaż, pełny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, a także naprawy bieżące kas fiskalnych. Dysponujemy zaawansowanym sprzętem pomiarowym, a nabyte doświadczenie umożliwia nam wykonywanie usług na wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!

 

 kasa sklepowa  

KASY

SKLEPOWE

 

Taxi Serwis oferuje sprzedaż kas fiskalnych sklepowych od producentów renomowanych firm takich jak: Elzab i Novitus. Ponadto zajmujemy się przeglądami kas sklepowych i ich serwisowaniem. Nasze urządzenia charakteryzują się funkcjonalnością i niezawodnością!

 

ZAPRASZAMY!