LEGALIZACJA

 

TAKSOMETRÓW I KASOTAKSOMETRÓW W SZCZECINIE


 

 

legalizacja taksometrow

 Legalizacja taksometrów w Szczecinie

 

Taksometr jest elektronicznym przyrządem pomiarowym, służącym do obliczania należności za czas i drogę przebytą przez taksówkę, według ustalonych taryf. Może być stosowany w każdym pojeździe mechanicznym posiadającym podzespół przekazujący informacje o przebytej drodze. Taksometr powinien być kompatybilny z kasą fiskalną, która ma za zadanie rejestrację istotnych danych. Aby została przeprowadzona procedura legalizacji potrzebna jest działalność uprawniona do montażu taksometrów. Nasz autoryzowany serwis Taxi Serwis wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów posiada Punkt Legalizacji na terenie siedziby swojej firmy. We wszystkich czynnościach związanych z legalizacją tych urządzeń montowanych w taksówkach pośredniczymy dzięki współpracy z Okręgowym Urzędem Miar w Szczecinie. Legalizacja pierwotna taksometru, o ile spełnia wymagania metrologiczne określone w rozporządzeniu i posiada nieuszkodzone cechy zabezpieczające ważna jest przez nieokreślony czas. Legalizacja ponowna natomiast ma okres ważności na 25 miesięcy licząc od pierwszego dnia miesiąca, w którym została dokonana legalizacja danego urządzenia zainstalowanego w taksówce.

 

Autoryzowany serwis taksometrów

Firma Taxi Serwis prowadząc na terenie firmy fachowy punkt legalizacji taksometrów oszczędza tym samym czas Klientom, którzy po montażu taksometrów mogą dokonać szybkiej i profesjonalnej legalizacji na miejscu. Legalizujemy wszystkie typy taksometrów fiskalnych do taksówek TAXI. Nasze usługi obejmują legalizacje:

 

  • Ponowne (po montażu, naprawie, bądź skończeniu ważności poprzedniej)
  • Przedłużenie ważności legalizacji (o kolejne 2 lata)
  • Zmiana układu taryf

 

 

Współpracujemy z producentami najlepszych taksometrów pod względem jakościowym i cenowym. W naszym zakładzie można wykonać pełen zakres usług począwszy od montażu, poprzez legalizację aż do naprawy i konserwacji taksometrów. Zapewniamy, że zamontowane przez naszą ekipę urządzenia działają długo i bezawaryjnie.  Prowadzimy wszelką obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Ponadto instalujemy lampy TAXI, kasy fiskalne, terminale płatnicze inne urządzenia niezbędne i potrzebne do pracy taksówkarzom.

Nasi wykwalifikowani pracownicy stale się rozwijają podejmując się szkoleń w oparciu o coraz to nowszą technologię urządzeń. Nasz Punkt Legalizacji Taksometrów wyposażony jest w automatyczne zestawy kontrolne i specjalistyczne wyposażenie do sprawdzania taksometrów dowolnego typu. Kontaktując się z naszą firmą mogą Państwo zarezerwować dogodny termin legalizacji. Wykonujemy legalizacje następujących taksometrów elektronicznych:

  • Innova Taxi 2
  • Taxel TX-06
  • uTaxPlus
  • Elite Taxi
  • CEZAR fiskalny
  • ALWI TF

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą dokonać legalizacji w naszej firmie Taxi Serwis. Usługi legalizacyjne wykonujemy zgodnie z zasadami i obowiązującymi normami. Od początku funkcjonowania firmy stawiamy na profesjonalizm, solidność i bezpieczeństwo.

Oferujemy szeroki wachlarz produktów oraz usług na wysokim poziomie zarówno dla placówek handlowo–usługowych, jak i dla taksówek. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w każdej dziedzinie! Zapraszamy!

 


 

legalizacja kasy  

LEGALIZACJA

TAKSOMETRÓW

 

Oferujemy terminale płatnicze oparte na nowoczesnej i zaawansowanej technologii. Polecane przez firmę Taxi Serwis urządzenia elektroniczne wyposażone są w precyzyjne czytniki, które służą do szybkiej obsługi płatności różnego rodzaju kart płatniczych.

 

ZAPRASZAMY!